Cel mai frumos cadou de ziua mea

Monica Deca Fundația PACT

100% Complete
Donații

Pentru că în curând este ziua mea de naștere, am ales să o donez pentru ca o echipă de tineri să ecologizeze și să marcheze un traseu montan din Parcul Național Defileul Jiului.

Pentru mine, muntele înseamnă viață, sănătate fizică și mentală. Fiecare traseu montan parcurs este o provocare și o încântare. Îmi doresc să contribuim împreună la recondiționarea unui astfel de traseu, care este accesibil și copiilor !

Susțin Asociația D.E.P. Bumbești-Jiu pentru că sunt tineri, implicați și dedicați în găsirea de soluții pentru rezolvarea problemelor comunității lor și pentru că am încrederea că putem schimba și putem ajuta. Împreună!

Vă mulțumesc!

Recomandă-le prietenilor această campanie.

ORGANIZATIEI

Fundația PACT

Fundația PACT este o organizație non-guvernamentală care contribuie de peste 11 ani la dezvoltarea comunităților sărace din sudul României, prin încurajarea, susținerea și promovarea inițiativelor locale și regionale, a parteneriatului și a responsabilității sociale (la nivel de cetățeni, companii și instituții publice).

SUSŢIN PROIECTUL

Locuri regăsite

Asociația D.E.P. (Dezvoltare-Evoluție-Parteneriat), din Bumbești-Jiu, județul Gorj, s-a înființat în anul 2015. Încă de atunci, grupul din Bumbești-Jiu a fost susținut de Fundația PACT în proiectele dedicate copiilor și membrilor comunității. Cei mai implicați în cadrul asociației sunt tinerii, studenți și elevi de liceu.

Una dintre preocupările lor principale este să dezvolte proiecte și activități care se adresează problemelor de mediu întâlnite în Parcul Național Defileul Jiului.

Vine ziua ta. Este momentul în care ești în centrul atenției prietenilor, cunoscuților, familiei. Toata lumea te întreabă ce iți dorești să primești cadou, dar tu știi că ai tot ce îți trebuie și că nu îți dorești decât să fii aproape de cei dragi și să împarți cu ei bucuria și voia bună. Și, când se întâmplă așa, iti dai seama că acesta este, poate, cel mai fru

Costel si Corni

200 RON
La multi ani, soara noastra draga!
07 Aug 2018

Magdalena Constantinescu

75 RON
La multi ani!

COLEGII DIN ING :)

370 RON
La multi ani! Sa ai spor in tot ce faci si la mai multe astfel de initiative frumoase!

Andreea & Catalin

150 RON
La multi ani, Monica!!

Adela

75 RON
La multi ani, Monique! Sa fii sanatoasa si mega happy! Enjoy life! kisses, muah! :)
La multi ani, Moni!
02 Aug 2018
150 RON
La multi ani chip frumos !
02 Aug 2018

200 RON
31 Jul 2018
La multi ani si multe trasee reconditionate
27 Jul 2018

58 RON
La mulți ani , sănătoasă și norocoasă , Monica
27 Jul 2018

Cristina

100 RON
La mulți ani, Monica! Ești minunată!
26 Jul 2018

300 RON